Ośrodek Wczasowy

"W Sosnowym Lesie "

 

 

ul. Szkolna 10

72 - 415 Międzywodzie

 

 91 381 38 86

 

 602 462 220

 

 

 biuro@wsosnowymlesie.pl

 

Zapraszamy

O nas Pokoje Galeria Cennik Rezerwacja

Nasze pokoje i apartamenty

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 

Pokoje 2-osobowe:

- powierzchnia ok. 13 m2, zlokalizowane na piętrze, z drewnianym tarasem, w pokoju znajduje się wersalka i pojedyncze łóżko.

 

Pokoje 3-osobowe:

- powierzchnia ok. 18 m2, zlokalizowane na poziomie terenu, mające bezpośrednie wyjście na zewnątrz i przyległy taras, w pokoju znajduje się wersalka i 2 łóżka pojedyncze.

 

Wszystkie pokoje posiadają węzeł sanitarny (wc, umywalka, prysznic).

Na wyposażeniu pokojów znajduje się telewizor, sprzęt na plaże, czajnik bezprzewodowy oraz podstawowa zastawa (talerze, szklanki, sztućce).

 

Pokoje na parterze mają bezpośrednie wyjście na zewnątrz, co pozwala na odpoczywanie na łonie natury na tarasie oraz na wieczorne biesiadowanie.  Wejście do pokoi na piętrach z tarasu łączącego 4 pokoje. Tarasy jak i balkony wyposażone są w meble zewnętrzne.

 

Studio 3-  oraz 4-osobowe:

- powierzchnia od 25m2 do 35 m2, zlokalizowane na poziomie terenu, wyjście bezpośrednio  na zewnątrz, przed wejściem taras z meblami zewnętrznymi, studio składa się z dwóch pomieszczeń (+ łazienka). Dodatkowo w pokoju lodówka.

 

Apartamenty 3-  oraz 4-osobowe:

powierzchnia od 25m2 do 35 m2, apartament składa się z dwóch pomieszczeń (+ łazienka). W jednym z pokoi w pełni wyposażony aneks kuchenny. Apartamenty umieszczone są na piętrze, wejście z tarasu łączącego dwa apartamenty, na tarasie meble zewnętrzne.